Grafika-na-blog-CSRinfo

CSRinfo członkiem Polskiego Stowarzyszenia ESG

Miło nam poinformować, że do członków naszego Stowarzyszenia dołączyła firma CSR Info.

– W CSRinfo uważamy, że razem możemy więcej. Jedną z wartości jaką się kierujemy to zasada win-win, w której współpracując, osiągamy nasze cele i wnosimy szerszą wartość w biznesie. Tak postrzegam przyszłą współpracę z Polskim Stowarzyszeniem ESG – Liliana Anam.

Liliana Anam, CEO CSRInfo, dołączy do Rady Ekspertów Polskiego Stowarzyszenia ESG, wnosząc cenną ekspertyzę CSRinfo. Wspólnie będziemy współpracować przy tworzeniu programów wydarzeń oraz uczestniczyć w projektach edukacyjnych realizowanych przez Stowarzyszenie.

Witamy w gronie członków Polskiego Stowarzyszenia ESG.