Gala Innowatorów ESG

Gala Innowatorów ESG połączona z premierą Raportu – Koszty i Wyzwania ESG oraz rozstrzygnięciem Konkursu “Innowator ESG 2022″ odbędzie się 29 listopada 2022 r., w Hotelu Westin w Warszawie. Partnerami wydarzenia są: Sieć Badawcza Łukasiewicz, Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Grupa Mariott, Ovii Spirits, Fundacja Biznes Bez Barier, Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS oraz firma badawcza Quality Watch. Galę Innowatorów ESG objęły swoim patronatem: Ministerstwo Technologi i Rozwoju, Ministerstwo Finansów,  Ministerstwo Rodziny, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

W wydarzeniu weźmie udział 150 przedstawicieli korporacji, spółek giełdowych, instytucji publicznych, organizacji, którym bliskie są idee zrównoważonej transformacji i ESG.

Zobacz film z Gali Innowatorów ESG 2022!

Zobacz galerię zdjęć z Gali Innowatorów ESG!

Podczas Gali Innowatorów ESG zaprezentowaliśmy
Raport - Koszty i wyzwania ESG
oraz nagrodziliśmy laureatów Konkursu Innowator ESG 2022

Raport - Koszty i wyzwania ESG

• Badamy ponad 170 polskich firm i korporacji!
  • Raport będzie składał się z 3 części: badanie ankietowe firm z sektora MŚP,  badanie jakościowe w kilkunastu dużych korporacjach, wnioski eksperckie
  • W raporcie wyróżnimy firmy, które od lat konsekwentnie wdrażają strategię zrównoważonego rozwoju, zaprezentujemy CASE STUDY innowatorów ESG na polskim rynku
  • Promocja Raportu będzie prowadzona bardzo szeroko – zarówno w mediach biznesowych i ogólnoinformacyjnych, jak i w mediach społecznościowych Stowarzyszenia oraz Partnerów wydarzenia i mediów patronackich

Konkurs Innowator ESG 2022

• W Konkursie Innowator ESG 2022 chcemy wyróżnić oraz nagrodzić firmy, które realizują działania oparte o ideę zrównoważonego rozwoju
  • Naszą misją jest podkreślenie strategicznej roli ESG w firmach i organizacjach, wyróżnienie wybitnych liderów ESG, integracja społeczności oraz prezentacja najbardziej efektywnych strategii i działań dotyczących ESG.

Sprawdź, kto wziął udział w dyskusjach podczas Gali Innowatorów ESG 2022!

Katarzyna Szwarc
Pełnomocnik ds. Strategii Rozwoju Rynku Kapitałowego
Ministerstwo Finansów
Robert Adamczyk
Senior Environmental Adviser
Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju
Monika Czokajło
Dyrektor Biura Ryzyka ESG
Bank Gospodarstwa Krajowego
Joanna Molik
Sustainability & ESG Director
Microsoft
Grzegorz Słomkowski
Polska Agencja Inwestycji i Handlu
Dr Aleksandra Stanek-Kowalczyk
Ekspertka w dziedzinie odpowiedzialnego zarządzania i zrównoważonego rozwoju
Sapere
Anna Wojciechowska
Head of ESG
ROBYG S.A.
Maria Krawczyńska
Dyrektorka Departamentu CSR i Zrównoważonych Finansów, Członkini Zarządu Fundacji BNP Paribas
Bank BNP Paribas
Corporate Communications & Public Affairs Manager
Pyszne.pl

Ramowa agenda wydarzenia

Sprawdź pełny program wydarzenia:

Pod linkiem znajdziesz pełną agendę wraz z panelistami

14:30

Spotkanie networkingowe

15:00

Prezentacja Raportu "Koszty i Wyzwania ESG" z udziałem przedstawicieli Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS i firmy badawczej Quality Watch.

15:40

Panel 1: Koszty i wyzwania ESG.

16:20

Panel 2: Czy MŚP zda egzamin ze zrównoważonego rozwoju?

17:00

Panel 3: Zrównoważona transformacja - przyszłość zaczyna się dziś!

17:40

Rozmowa z przedstawicielami Polskiego Stowarzyszenia ESG.

18:10

Wręczenie nagród laureatom  Konkursu "INNOWATOR ESG 2022"

19:00

Kolacja

20:00

Koktajl Andrzejkowy, degustacja alkoholi z rzemieślniczej destylarnii Drake

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Gala Innowatorów ESG to możliwość prezentacji dokonań, dobrych praktyk oraz konkretnych rozwiązań z obszaru zrównoważonego rozwoju. To również możliwość do networkingu i budowania relacji z największymi firmami, które w swojej strategii kierują się wartościami związanymi z ESG.

#DobrePraktyki

To Twoje działania zmieniają świat na lepszy! Zaprezentuj innowacje w Twojej organizacji i zostań innowatorem pozytywnej zmiany w swojej branży.

#Wiarygodność

Pokaż realne działania, które podejmuje Twoja organizacja na rzecz środowiska. Dołączając do Stowarzyszenia pokazujesz inwestorom i organizacjom finansowym, że poważnie podchodzisz do kwestii związanych z ESG.

#Przyszłość

Zrównoważony rozwój to przyszłość! Włączając elementy ESG do swojej strategii przyczyniasz się nie tylko do wzrostu swojej firmy, ale także do tworzenia lepszego jutra!

Patroni

Partnerzy medialni

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

UWAGA! Rejestracja na Galę Innowatorów ESG została zamknięta. Możesz zostawić nam swój adres e-mail w celu zapisu do newslettera.