Camp ESG 2

Pierwsze i jedyne takie wydarzenie na rynku!

Trzy dni dyskusji o ESG w gronie managerów zajmujących się tym tematem w swoich organizacjach. Trzy dni merytorycznych warsztatów, podczas których od najlepszych ekspertów dowiesz się:

• jak zbudować pozycję lidera ESG w swojej firmie,
  • jak zaplanować pracę nad raportem,
  • jak poradzić sobie ze stresem w najtrudniejszych momentach, tuż przed publikacją raportu,
  • jak w ciekawy sposób przedstawić nawet najtrudniejsze dane,
  • jak mówić publicznie o raporcie i ESG, żeby zainteresować słuchaczy (także zarząd).
Camp ESG to pierwsze i jedyne warsztaty, które w holistyczny sposób podchodzą do kwestii ESG i raportowania niefinansowego. Program skupia się na istotnych zagadnieniach merytorycznych. Ich przygotowaniem zajęli się najbardziej doświadczeni eksperci polskiego rynku ESG. Z drugiej strony duży nacisk kładziemy na rozwój kompetencji niezbędnych w pracy managera ESG takich jak umiejętności przywódcze, wystąpienia publiczne i wizualizacja danych.

Nasze wykłady i warsztaty na CAMP ESG przygotowaliśmy wspólnie z:

• najbardziej doświadczonymi w Polsce ekspertami, którzy wdrażali strategie ESG w dużych organizacjach, bankach, mają za sobą kilka raportów ESG i mogą podzielić się praktyczną wiedzą na ten temat – Marią Krawczyńską (Bank BNP Paribas) oraz Magdaleną Andrejczuk (Allegro)
  • Akademią Psychologii Przywództwa prof. Jacka Santorskiego,
  • dziennikarką oraz ekspertka wystąpień publicznych – Beatą Tadlą,
  • oraz praktykiem biznesowym zajmującym się wizualizacją danych – Bartoszem Czapiewskim.
Maria Krawczyńska
Dyrektorka Departamentu CSR i zrównoważonych finansów
Bank BNP Paribas
Magda Andrejczuk
Sustainability & ESG Senior Expert
Allegro
Beata Tadla
Dziennikarka i trenerka wystąpień publicznych
Bartosz Czapiewski
Ekspert Analizy Danych

Sprawdź pełny program Camp ESG

Pod linkiem znajdziesz pełny opis wydarzenia.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Camp ESG to jedyne takie warsztaty na rynku! Uporządkowana wiedza w zakresie procesu raportowania, standardów i wskaźników podana przez osoby z ogromnym doświadczeniem – Marię Krawczyńską (BNP Paribas) oraz Magdę Andrejczuk (Allegro). To również trening kompetencji niezbędnych w pracy managera ESG. Zaproszeni eksperci przygotowali dedykowany program warsztatów w oparciu o problemy i wyzwania związaych z procesem raportowania i tworzenia strategii ESG.

WIEDZA

Program warsztatów został merytorycznie przygotowany przez ekspertów w obszarze ESG, mających wieloletnie doświadczenie w raportowaniu oraz implementowaniu strategii ESG w organizacji.

TRENING

Skupiamy się na ćwiczeniu praktycznych umiejętności. Camp ESG to przede wszystkim godziny warsztatów, również tych niezbędnych z pracy na stanowisku managera ESG.

NETWORKING

Podczas 3 dni szkolenia znajdziemy miejsce na networking, wspólne spotkania oraz możliwość indywidualnych konsultacji swoich problemów z trenerami.

REJESTRACJA

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@stowarzyszenieesg.pl