PSE-Zespol ESG

WEBINAR: „Zespół ESG – rola menedżera ESG oraz budowa i funkcja zespołów ESG”

Zarządzanie zrównoważonym rozwojem i ESG to kluczowe kompetencje przyszłości, jak podkreślono w raporcie World Economic Forum “Future of Jobs Report 2023”W obliczu wzrastającego znaczenia zrównoważonego rozwoju, te umiejętności pomagają firmom adaptować się do nowych regulacji i wykorzystać nowe możliwości rozwoju. Menedżerowie ESG i kompetentne zespoły ESG odgrywają istotną rolę w wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju, monitorowaniu wpływu na środowisko i społeczeństwo, oraz zapewnianiu przejrzystości i odpowiedzialności biznesowej​.

Zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania webinaru, na którym firma CSRinfo dzieli się swoją perspektywą na kształtującą się rolę menedżera ESG, budowę i funkcję zespołów ESG oraz strukturę zarządzania obszarem ESG –  miejsca do którego powinniśmy zmierzać, gdzie mamy funkcje nadzorcze, strategiczno-koordynujące i operacyjno-wdrożeniowe.

Program webinaru

1. Rola Menedżera ESG.
  2. Zespół ds. ESG.
  3. Struktura zarządzania ESG.

Prelegenci: Liliana Anam, CEO CSRinfo

Webinar odbył się 20 marca 2024 r.

Dostęp do webinaru jest bezpłatny.

W ramach dostępu do webinaru Uczestnicy otrzymują:

• Natychmiastowy, 3-miesięczny dostęp do Platformy szkoleń on-line CSRinfo.
  • Prezentacja merytoryczna w formie PDF do pobrania.
  • Karty pracy lub inne materiały dodatkowe, np. zestaw linków do wartościowych źródeł.
  • Certyfikat CSRinfo w formie elektronicznej, który możesz szybko opublikować na LinkedIn bądź w innych mediach społecznościowych.

Rejestracja na Platformie szkoleń online CSRinfo.

Webinar „ESG w spółce – Zespół ESG”

Webinar odbył się w ramach kultowego cyklu spotkań „ESG w spółce”, którego celem jest budowanie świadomości w zakresie zrównoważonego rozwoju, a który firma CSRinfo organizuje od 2021 r. Webinary te oferują unikalną okazję spotkania z praktykami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w organizacji ESG w firmach, oraz zdobycia cennej wiedzy. Każde spotkanie poświęcone jest konkretnym zagadnieniom z zakresu zrównoważonego rozwoju i ESG.

Organizator wydarzenia

Firma CSRinfo zajmuje się raportowaniem zrównoważonego rozwoju od 2007 roku. Posiada kilkanaście lat doświadczeń w sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju, pod różnymi standardami. Doskonale rozumieją wyzwania, z jakimi mierzą się osoby odpowiedzialne za raportowanie ESG, ponieważ codziennie wspierają je w ich pracy. Od 2024 r. CSRinfo jest partnerem merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia ESG. W ramach tej współpracy, Członkowie PS ESG otrzymują zniżki na ofertę edukacyjną firmy.

Więcej informacji na csrinfo.org lub na Platformie szkoleń online CSRinfo .

Zapraszamy!