POBIERZ RAPORT

Polskie Stowarzyszenie ESG

Dołącz do największego w Polsce Stowarzyszenia zrzeszającego liderów zrównoważonej transformacji.

Zapraszamy na nasze kanały

Page title icon

Blog

D&B blog

Dun & bradstreet nowym członkiem Polskiego Stowarzyszenia ESG

Globalna firma Dun & Bradstreet dołączyła do grona członków Polskiego Stowarzyszenia ESG, największej w Polsce organizacji zrzeszającej liderów zrównoważonego rozwoju.

Dun & Bradstreet, jako wiodący globalny dostawca danych i analiz, aktywnie wspiera partnerów biznesowych w dostarczaniu danych i analiz na temat ESG. Celem dołączenia Dun & Bradstreet do Stowarzyszenia jest propagowanie wiedzy i działań w zakresie ESG, a także kooperacja, wymiana doświadczeń i obserwacji w kontekście zrównoważonego rozwoju firm i organizacji.

„Dun & Bradstreet dołącza do grona członków Polskiego Stowarzyszenia ESG. Jako nowy partner jesteśmy gotowi do działania w kierunku zrównoważonej transformacji. Od dziesięcioleci Dun & Bradstreet dostarcza dla firm z całego świata zaufane dane i informacje, pozwalające na precyzyjne wybory w kierunku wyważonych decyzji biznesowych. Teraz dostarczamy dane również w zakresie ESG. Wierzymy, że to ogromny wkład w rozwój strategii ESG, którym z przyjemnością będziemy chcieli się podzielić ze Stowarzyszeniem i jego członkami.” powiedziała Irena Sajnacka, ESG | Risk & Compliance Business Consultant

Jednym z rozwiązań oferowanych przez Dun & Bradstreet wspierających firmy w osiąganiu celów ESG jest D&B ESG Intelligence. To platforma analityczna do przeglądania wyników środowiskowych, społecznych i zarządczych partnerów biznesowych, która umożliwia firmom ocenę i śledzenie działań ESG dla ich partnerów biznesowych. D&B ESG Intelligence dostarcza kompleksowych danych na temat wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju dla ponad 35 milionów firm państwowych i prywatnych z całego świata.

Kompleksowe rankingi umożliwiają firmom uzyskanie cennych informacji, które wspierają ich cele ESG i usprawniają procesy oceny tych kryteriów w firmie oraz pozwalają na identyfikację ryzyk ESG w łańcuchu dostaw, aktywne monitorowanie dostawców wysokiego ryzyka, czy pomiary i raportowanie w zakresie ESG.

Witamy w gronie członków Polskiego Stowarzyszenia ESG.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *