webinar-SK&S

Webinar: Europejskie Zielone Obligacje

W imieniu Kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak zapraszamy na kolejny webinar poświęcony tematyce #ESG. Tematem najbliższego szkolenia będą Europejskie Zielone Obligacje

Agenda spotkania:

• Czym są zielone obligacje i w jaki sposób przedsiębiorcy mogą je wykorzystać dla rozwoju biznesu?
  • Stan obecny – brak regulacji
  • Unijny projekt rozporządzenia w sprawie zielonych obligacji i szanse na jego wdrożenie
  • Korzyści z emisji zielonych obligacji
  • Zielone obligacje zabezpieczone hipoteką
  • Listy zastawne jako przykład EU Green Bonds
Zaproszenie na webinar: Europejskie Zielone Obligacje

Webinar poprowadzi:

dr Michał Godlewski, Starszy prawnik, radca prawny

Współautor komentarzy książkowych do ustawy o obligacjach oraz ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. Publikuje oraz prowadzi szkolenia z tematyki dotyczącej ESG. Ekspert ds. raportowania oraz obowiązków ujawnieniowych dla uczestników rynku finansowego i energetycznego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej informacji i rejestracja pod linkiem.