Legal Forum - grafika

First Legal Forum EU-EASTERN PARTNERSHIP

W dniach 25-26 maja 2023 roku w Warszawie odbędzie się First Legal Forum EU-EASTERN PARTNERSHIP. Wydarzenie to nowoczesna platforma komunikacyjna stworzona w 2022 roku jako nowa płaszczyzna konstruktywnego dialogu pomiędzy partnerami kancelarii prawnych, dyrektorami działów prawnych firm oraz specjalistami ds. rozwoju biznesu, marketingu i promocji usług prawnych z Europy, krajów Partnerstwa Wschodniego, Azji Centralnej i Kaukazu.

ZAGADNIENIA, KTÓRE ZOSTANĄ OMÓWIONE:

• Sankcje międzynarodowe i ukraiński rejestr sponsorów wojny: konsekwencje prawne, wpływ na przyszły krajobraz handlu światowego i konsekwencje reputacyjne dla firm.
  • ESG jako kluczowy czynnik zrównoważonego rozwoju korporacyjnego i finansowego.
  • Czy nowoczesne wyższe wykształcenie prawnicze odpowiada wyzwaniom i potrzebom rynku pracy XXI wieku?
  • Rezydencja podatkowa: forma, treść i „sztuczki”
  • GDPR jako kompleksowy standard cyberbezpieczeństwa, praktyka stosowania i pierwsze wnioski. Nowe wyzwania od ChatGPT.
  • Zarządzanie ryzykiem oszustw i korupcji w sektorze korporacyjnym: globalne trendy i praktyczne aspekty mechanizmów zapobiegania oszustwom i dochodzeń forensic.
  • „Sezon polowań” na rosyjskie aktywa: śledzenie, aresztowanie, konfiskata i przekazanie aktywów Ukrainie jako sposób na rekompensatę za wyrządzone szkody.
  • Jak transformacja cyfrowa wpłynie na rynek prawny i zarządzanie biznesem prawnym?
  • Legal tech na rzecz prawników, praktyczne aspekty innowacyjnych rozwiązań.
  • oraz inne zagadnienia.

CO CZEKA NA UCZESTNIKÓW:

• 2 dni dyskusji
  • 300+ uczestników
  • 100+ prelegentów
  • 3 języki: angielski, polski, ukraiński
  • Gala Dinner – 25.05
  • Wieczorne przyjęcie – 26.05
  • Networking, nowe znajomości i spotkania B2B

Więcej informacji i rejestracja pod linkiem: https://legalforum.eu/