Formularz Konkursowy G

G - innowacja w obszarze ładu korporacyjnego

W tym miejscu znajduje się formularz zgłoszeniowy w kategorii „G – innowacja w obszarze ładu korporacyjnego”

Możesz wypełnić go na stronie lub pobrać plik (w formacie word / pdf), a po uzupełnieniu wysłać zgłoszenie na adres: biuro@stowarzyszenieesg.pl. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Formularz Konkursowy:

Pobierz formularz

Harmonogram:

ESG-KONKURS-HARMONOGRAM

FAQ

W Konkursie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, spółki cywilne, spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje, organizacje pozarządowe oraz jednostki administracyjne i samorządowe. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu.

Aby zgłosić się do Konkursu „Innowator ESG 2022” należy wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie.

Zgłoszenia w Konkursie przyjmowane są do 17 listopada 2022 r.

Organizator definiuje innowację jako wdrożenie nowego lub znacząco udoskonalonego produktu (wyrobu lub usługi), procesu, lub nowej metody organizacyjnej w praktyce gospodarczej, organizacji miejsca pracy lub stosunkach z otoczeniem.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Regulamin Konkursu “Innowator ESG 2022” jest dostępny tutaj.