PSE-Sustain-Tomorrow-Conference

Sustain Tomorrow Conference już 29 stycznia!

2024 zdecydowanie będzie rokiem ESG! To pierwszy rok obowiązywania dyrektywy CSRD, która wprowadza obligatoryjne raportowanie zrównoważonego rozwoju dla większego grona firm, a także jego weryfikację.

ESG coraz częściej pojawia się na agendach konferencji i kongresów. W imieniu Wprost oraz Inner value, zapraszamy Państwa na nadchodzącą konferencję poświęconą tematyce ESG (Environmental, Social, Governance), która odbędzie się już 29 stycznia 2024 roku – Sustain Tomorrow Conference

Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do pogłębienia wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju i wyzwań, z jakimi w tym aspekcie musi zmierzyć się biznes. W panelu dyskusyjnym: „ESG for values. Jak budować wartość firmy w oparciu o ESG” udział wezmą Marta Biernacka – Miernik oraz Joanna Dargiewicz – Rożek, czyli zarząd Polskiego Stowarzyszenia ESG.

Więcej informacji pod linkiem.