POBIERZ RAPORT

Polskie Stowarzyszenie ESG

Dołącz do największego w Polsce Stowarzyszenia zrzeszającego liderów zrównoważonej transformacji.

Zapraszamy na nasze kanały

Page title icon

Blog

PSE-OMEGA-All-Inc

Kampania Office All-inclusive realizowana przez Grupę Omega

Grupa Omega, członek Polskiego Stowarzyszenia ESG, odpowiada na potrzeby najemców przestrzeni biurowych. W nowej kampanii All-Inclusive Office Services pokazuje w jaki sposób przeprowadzi klienta przez cały proces wdrożenia rozwiązań technologicznych, od projektu do jego realizacji.

Grupa Omega świadomie podchodzi o kwestii związanych z obszarem zrównoważonego rozwoju. Katarzyna Waksmundzka, Sustainability Director w Grupie Omega zwraca uwagę, że oferta grupy odpowiada przede wszystkim na współczesne potrzeby firm oraz pracowników. Zmiana modelu pracy na hybrydową również przyczyniła się do nowych wymagań stawianych przez najemców. Obecnie przestrzeń biurowa powinna być przede wszystkim atrakcyjna, zrównoważona i przyjazna oraz odzwierciedlać wizerunek i wartości firmy.

Katarzyna Waksmundzka jest również gospodarzem cyklu podcastów, w których wraz z ekspertami porusza tematy związane z nowoczesnym podejściem do zarządzania najmem oraz rozwiązaniami z zakresu nowych technologii i zrównoważonego rozwoju. Do tej pory mogą Państwo posłuchać o podejściu do outsourcingu usług IT, dowiedzieć się jak systemy AV wpływają na współpracę zespołów w dobie pracy hybrydowej oraz czym jest certyfikacja WiredScore i w jaki sposób certyfikacja budynkowa przekłada się na realne korzyści dla najemców. Zapraszamy do wysłuchania podcastów pod LINKIEM.

Grupa Omega od przeszło dwóch dekad jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych, IT oraz AV. Usługi i produkty oferowane przez Grupę są skrojone na miarę, zapewniając nie tylko wysoką jakość, ale również konkretną wartość dodaną dla klientów, a wszystko to w zgodzie z celami zrównoważonego rozwoju. Wszystkie usługi oferowane są w ramach jednej grupy kapitałowej, dzięki czemu gwarantowany jest najlepszy serwis oraz szybki czas wykonania.

W ramach Grupy usługi świadczą trzy spółki:

  • Intelligent Technologies S.A. – sprawdzony operator telekomunikacyjny i budynkowy świadczący usługi z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych, zapewniający kompleksową obsługę teleinformatyczną – od budowy aż po zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną dla wielu firm i instytucji publicznych oraz budynków na terenie całego kraju.
  • Integrated Professional Solutions sp. z o.o. – profesjonalna firma integratorska posiadająca multidyscyplinarną kadrę inżynierską i wykonawczą, realizującą innowacyjne projekty związane z integracją systemów Audio Video, słabo i średnioprądowych na powierzchniach biur oraz budynków.
  • Omega Enterprise Services sp. z o.o. – doświadczona firma IT świadcząca usługi w zakresie projektowania, konfiguracji i wdrożeń sieci telekomunikacyjnych, sieci bezprzewodowych, usług głosowych, kompleksowej obsługi informatycznej firm oraz wdrożeń i migracji architektury rozwiązań chmurowych Microsoft.

Jeśli myślisz o sprawnym przeprowadzeniu się do nowego biura lub o jego modernizacji i szukasz sprawdzonego partnera, który zaprojektuje i wdroży bezpieczne i sprawdzone rozwiązania technologiczne przystosowane do nowych warunków pracy hybrydowej, to eksperci z Grupy Omega mogą przeprowadzić Cię przez cały proces od projektu do jego realizacji w formule Office All Inclusive Services. Proces ten odbywa się w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Multidyscyplinarny zespół konsultantów i inżynierów zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji, a także obsługę gwarancyjną SLA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *