Webinar - SK&S

Webinar: Taksonomia w budownictwie i nieruchomościach

W imieniu Kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak zapraszamy na kolejny webinar poświęcony tematyce #ESG. Tym razem eksperci szczegółowo przyjrzą się taksonomii w budownictwie i nieruchomościach.

Agenda spotkania:

• Czym jest unijna „zielona” taksonomia i w jaki sposób przedsiębiorcy mogą wykorzystać taksonomię dla rozwoju biznesu?
  • Taksonomia dla nowych budynków
  • „Taksonomiczna” renowacja istniejących budynków
  • Inne zgodne z taksonomią działania związane z budynkami
  • Własność budynków w świetle taksonomii

Webinar poprowadzą:

Borys D. Sawicki, Senior Counsel, radca prawny

Członek Komitetu ds. ESG przy Krajowej Izbie Gospodarczej, grupy wspierającej EFRAG w opracowaniu standardów raportowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (VSME ESRS) oraz Environmental, Social & Governance Group w ramach World Law Group. Kieruje Zespołem ds. ESG.

Klaudia Księżopolska, Młodszy Prawnik

Członek Zespołu ds. ESG. Regularnie publikuje i prowadzi szkolenia z tematyki dotyczącej ESG, raportowania oraz obowiązków ujawnieniowych dla uczestników rynku finansowego.

Więcej informacji i rejestracja pod linkiem.