003 Poranki z PIBR v22 Atestacja ESG_2 osoby (1)

„Poranek z PIBR” dot. atestacji ESG

„Atestacja sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju” to temat kolejnego spotkania w ramach cyklu „Poranki z PIBR”, które odbędzie się 16 października 2024 r.

Sprawozdawczość zrównoważonego rozwoju jest nowym rodzajem sprawozdawczości, a jej atestacja nową usługą biegłego rewidenta, określoną w projekcie ustawy implementującej dyrektywę CSRD. Prowadzący spotkanie przybliżą ramy takiej atestacji jako usługi dającej ograniczoną pewność. Przyszły krajowy standard atestacji sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju jest jeszcze w fazie projektowej, ale już teraz chcemy przybliżyć jego założenia i kluczowe kwestie, a także zwrócić szczególną uwagę na ocenę analizy podwójnej istotności przeprowadzonej przez jednostkę.

Zachęcamy do udziału biegłych rewidentów, a także przedstawicieli jednostek, które będą raportować zgodnie z ESRS, aby dobrze przygotować się do tej współpracy!

Goście spotkania:

Jarosław Dac – Członek Krajowej Rady Biegłych Rewidentów oraz Przewodniczący Komisji ds. standaryzacji

Tomasz Michalak – Climate Change Sustainability Services, Partner EY Polska

——————————————————————————————-

Jak dołączyć do spotkania?

UWAGA! Spotkanie rozpocznie się o 9.30 i potrwa do 10.30.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny i nie jest wymagana rejestracja.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams.

Link do spotkania podamy wkrótce w zapowiedzi poranka nr 12 na stronie Izby w zakładce „Poranki z PIBR” dostępnej pod adresem https://www.pibr.org.pl/pl/poranki