Ayming - sniadanie biznesowe

Wydarzenie: Zarząd a ESG: Wyzwania regulacyjne i finansowe

Czy wiesz, że zaangażowanie Zarządu jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego wdrażania strategii ESG? 🌍🌿

W imieniu firmy Ayming zapraszamy na śniadanie biznesowe “Zarząd a ESG: Wyzwania regulacyjne i finansowe” w Krakowie! Podczas tego wydarzenia eksperci Ayming odpowiedzą, które etapy procesu wymagają realnego włączenia się Zarządu i jak w praktyce usprawnić wdrożenie zrównoważonej transformacji.

Gościem specjalnym będzie Pan Jacek Łukaszewski, Prezes Zarządu Schneider Electric Polska, który podzieli się swoimi doświadczeniami i praktycznymi spostrzeżeniami na temat zrównoważonego rozwoju.

Data i miejsce:
📅 2 października 2024 r.
🕙 Godz. 10:00 – 13:00
🏨 Hotel Hyatt w Krakowie

Co zyskasz dzięki udziałowi w spotkaniu:
➡ Poznasz korzyści, które płyną z zaangażowania Zarządu w proces raportowania i wdrażania ESG w organizacji,
➡ Dowiesz się, jak ważna jest postawa Zarządu, aby firma osiągnęła sukces w obszarach środowiskowych, społecznych i zarządzania,
➡ Poznasz konkretne działania jakie można podjąć, aby wzmocnić inicjatywy dot. ESG wewnątrz organizacji,
➡ Otrzymasz praktyczne informacje na temat możliwości skorzystania z aktualnych i planowanych dotacji oraz ulg podatkowych, dowiesz się, jak z nich korzystać, aby uzyskać maksymalne wsparcie finansowe we wdrażaniu inicjatyw ESG.

Rejestracja na wydarzenie 👉 https://www.ayming.pl/analizy-i-aktualnosci/aktualnosci/wydarzenia/zarzad-a-esg-sniadanie-biznesowe-w-krakowie/?utm_medium=social&utm_source=pse&utm_campaign=evt-esg-krk

Zapraszamy!