Konferencja_PIBR_www

Doroczna Konferencja Audytingu PIBR

Polska Izba Biegłych Rewidentów zaprasza do udziału w XXV Dorocznej Konferencji Audytingu (DKA). Hasłem jubileuszowej edycji wydarzenia jest „Biegły rewident – zawód multidyscyplinarny”. Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 października 2024 r. stacjonarnie oraz w formule online.

Zgodnie z tytułem, w programie konferencji znajdą się dyskusje na zróżnicowane, ważne i ciekawe tematy. Będzie mowa o ESG i roli biegłego rewidenta, AI, etyce w zmieniającym się świecie, a także o kwestiach związanych z legislacją, regulacjami i standardami kontroli jakości w firmie audytorskiej. Nowością będzie debata oksfordzka. Dyskusji zostanie poddana teza „Audyt małych i średnich przedsiębiorstw jest zbędną formalnością?”.  Oprócz sesji plenarnych, będą sesje równoległe w mniejszych grupach.

Udział w XXV  DKA weźmie ponad 40 znakomitych prelegentów  – biegłych rewidentów, przedstawicieli instytucji państwowych, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin życia społecznego i biznesowego.

Marta Biernacka-Miernik, członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia ESG jest prelegentką w panelu dyskusyjnym pt. „Etyka w zmieniającym się świecie”.

Zachęcamy do zapoznania się z programem DKA i do udziału – stacjonarnie w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą lub online!

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie https://dka.pibr.org.pl